Wyszukiwarka zaawansowana

Strona dystrybutora grzejników IRSAP
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:
575 995 226

Rigo

Grzejnik Rigo to oryginalne i funkcjonalne podejście do grzejnika łazienkowego.

Jako jeden z niewielu drabinkowych grzejników łazienkowych Rigo produkowany jest w wersji „poziomej” grzejnik jest szeroki i niski z zachowaniem funkcjonalności drabinki.

Rigo jest doskonałym rozwiązaniem do łazienek gdzie nie ma miejsca na wysoką drabinkę – np. w łazienkach na poddaszach lub w przypadku gdy chcemy zamontować grzejnik drabinkowy pod oknem.

Grzejnik Rigo ze względu na rozmieszczenie poziomych szczebli doskonale nadaje się do suszenia ręczników, do grzejnika dostępna jest też szeroka gama wieszaków i akcesoriów.

Standardowy przyłączem dla grzejnika Rigo jest podłączenie dolne standardowe – przyłącza od dołu do kolektorów, rozstaw zależny od szerokości grzejnika (rozstaw przyłączy = szerokość grzejnika – 50mm). Na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie grzejnika z przyłączem bocznym lub jednorurowym.

Grzejnik wykonany jest z okrągłych, stalowych rur o średnicy 23mm profile grzewcze i 30mm pionowe kolektory.

Maksymalna temperatura pracy grzejnika to 95°C a ciśnienie robocze to 8 bar.

Rigo dostępny jest w pełnej gamie kolorów specjalnych Irsap, standardowo produkowany jest w kolorze białym.

Grzejnik sprzedawany jest w zestawie zawierającym odpowietrznik i zestaw montażowy do zawieszenia grzejnika na ścianie. W przypadku grzejnika w kolorze białym zestaw montażowy zawiera 3 łączniku międzyrurowe, a dla grzejników w kolorze specjalnym są to dwa łączniki typu Chela i jeden wspornik dystansowy.

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
© 2018