Wyszukiwarka zaawansowana

Strona dystrybutora grzejników IRSAP
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:
575 995 226

Oddo

Oddo to ozdobny grzejnik łazienkowy włoskiego producenta grzejników – IRSAP.

Grzejnik dostępny jest w pełnej pełnej gamie kolorów specjalnych Irsap, jako wersja standardowa produkowany jest w kolorze białym.

W wersji podstawowej grzejnik dostępny jest z podłączeniem dolnym standardowym (rozstaw przyłączy = szerokość grzejnika – 56mm). Poza przyłączem dolnym możliwe jest również zamówienie grzejnika w przyłączem dolnym środkowym 50mm w osiach, przyłączem bocznym i przyłączem bocznym jednorurowym.

Konstrukcja grzejnika wykonana jest ze stalowych rur o półowalnym przekroju. W przypadku poziomych profili są to rury o przekroju 40x23mm a boczne kolektory 50x36.5mm.

Grzejnik dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów zarówno wysokości jak i szerokości co powala na optymalne dobranie grzejnika do powierzchni łazienki.

Cena zestawu w jakim sprzedawany jest grzejnik Oddo zawiera odpowietrznik oraz 4 regulowane łączniki w kolorze grzejnika do montażu grzejnika na ścianie. Cena zestawu nie zawiera zaworów przyłączeniowych.

Grzejnik Oddo skonstruowany jest w sposób pozwalający na podłączenie do grzejnika grzałki elektrycznej co podnosi funkcjonalność grzejnika i pozwala na wykorzystanie go do ogrzewania łazienki lub suszenia ręczników poza sezonem grzewczym.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

© 2018