Wyszukiwarka zaawansowana

Strona dystrybutora grzejników IRSAP
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:
575 995 226

Flauto

Grzejnik Flauto wykonany jest ze stalowych rur o okrągłym przekroju, ich średnica wnosi odpowiednio: 30mm pionowe kolektory i 18mm poziome profile grzewcze. Poziome profile umieszczone są „na kolektorach” tworząc płaszczyznę wysuniętą przed kolektory. Dostępna jest również wersja z dwiema warstwami profili umieszczonych po obu stronach kolektorów (grzejnik Flauto2) co zapewnia grzejnikowi większą moc grzewczą.

Standardowym podłączeniem grzejnika Flauto jest przyłącze dolne standardowe (przyłącza od dołu w pionowych kolektorach), rozstaw przyłączy zależny od szerokości grzejnika. Na zamówienie Flauto dostępny jest również w wersji z podłączeniem bocznym i dolnym jednootworowym.

Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze grzejnika wynosi 8 bar, a temperatura pracy 95°C.

Flauto w standardzie produkowany jest w kolorze białym ale jest również dostępny w wersji malowanej na kolory z palety kolorów specjalnych Irsap.

Duży wybór rozmiarów w jakich produkowany jest grzejnik Faluto pozwala na właściwe dobranie mocy grzejnika do pomieszczenia w którym ma być zamontowany.

Zestaw w jakim sprzedawany jest grzejnik zawiera uchwyty do montażu grzejnika na ścianie oraz odpowietrznik. Zestaw nie zawiera zaworów przyłączeniowych do instalacji CO.

20 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
© 2018