Wyszukiwarka zaawansowana

Strona dystrybutora grzejników IRSAP
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:
575 995 226

Grzejniki łazienkowe

Irsap w swojej ofercie posiada bogatą ofertę grzejników łazienkowych wśród których znajdują się zarówno klasyczne proste drabinki łazienkowe jak i nowoczesne, elegancki ozdobne grzejniki łazienkowe – suszarki na ręczniki.

Grzejniki łazienkowe ozdobne, asymetryczne

Ciekawą propozycją jaką Irsap wprowadził na polski rynek w roku 2014 są asymetryczne grzejniki łazienkowe stanowiące ciekawą alternatywę dla klasycznych łazienkowych drabinek. Ze względu na swoją konstrukcję grzejniki te doskonale nadają się do suszenia grzejników.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe

To grupa grzejników o zbliżonej bryle, cechuje je budowa którą można określić jako „drabinkę zamkniętą w ozdobnej ramie”. Konstrukcja ta odróżnia grzejniki klasycznych drabinek łazienkowych i nadaje im eleganckiego stylu.

Nowość Irsap 2014 – grzejnik łazienkowy Rigo

Ciekawą propozycją w ofercie Irsap jest grzejnik Rigo, najprościej jak można go określić to „nowoczesna pozioma drabinka”. Jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku grzejników łazienkowych o budowie drabinkowej Rigo jest grzejnikiem dostępnym w opcji poziomej która jest wyjątkowa użyteczna np. w łazienkach poddaszowych lub innych gdzie nie mamy do dyspozycji wysokich ścian.

Drabinki łazienkowe

Najszerszą grupę grzejników łazienkowych stanowią drabinki, czyli grzejniki o budowie zbliżonej do klasycznych drabinek. Jednak w odróżnieniu od najprostszych modeli grzejników łazienkowych cechują się one nowoczesnym designem, dbałością o najdrobniejsze detale zarówno na etapie projektowym jak i podczas produkcji oraz zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

Grzejniki łazienkowe z płaskich profili

W ofercie Irsapu znajdziecie Państwo również kilka grzejników łazienkowych wykonanych z płaskich profili grzewczych. Zastosowanie takiej konstrukcji nadaje grzejnikom nowoczesnego wyglądu.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

© 2018